Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Zaczynamy relację z oficjalnej premiery Xbox ...

Zaczynamy relację z oficjalnej premiery Xbox One X w Nowym Jorku

W Nowym Jorku wybiła właśnie godzina 23, a u nas... 5 rano. Nadszedł wielki dzień dla fanów nowych technologii i gamingu w najwyższej jakości. Na rynek wchodzi długo wyczekiwany Xbox One X - najpotężniejsza konsola do gier w historii, swoimi osiągami zawstydzająca niejeden rozbudowany komputer. W największym skrócie nowego Xboksa scharakteryzować można w trzech punktach: 4K, 60fps i HDR. Na jego temat pisaliśmy już całkiem sporo. Dzisiaj zobaczymy, co nowego o konsoli powiedzą nam jej twórcy.

Xbox One X - premiera

Wydarzenie rozpoczynają Larry Hryb i Graeme Boyd. Przypominają oni, że choć w Nowym Jorku nie skończył się jeszcze 6 listopada, konsola trafiła już zgodnie z zapowiedzią do sprzedaży w Europie i innych częściach świata. Larry zapowiada, że będziemy dziś mogli zobaczyć m.in. blisko godzinę ekskluzywnych gameplayów i wywiadów z twórcami, m.in. z Philem Spencerem. Po krótkim wstępie oglądamy klip z ujęciami z taśmy montażowej, z której konsole schodzą i jadą wprost do pierwszych klientów. "Prowadziłem premiery wszystkich Xboksów od czasu Xboksa 360, ale nigdy nie byłem tak podekscytowany uruchamiając konsolę, jak jestem dzisiaj" - mówi Larry i wymienia znane nam już mocne strony konsoli, takie jak 6 teraflopów etc. Prelegenci przypominają, że event odbywa się we flagowym Microsoft Store w Nowym Jorku, a w w tle na zewnątrz widzimy fanów konsoli, którzy czekają w kolejce przed wejściem. Teraz akcja przenosi się na piętro, gdzie dalszą część prowadzi MK Ives z zespołu Mixer.

Xbox One X - premiera

Xbox One X - premiera

Oglądamy teraz prezentację trybu co-op w Halo 3, oczywiście na żywo i z wykorzystaniem najnowszej konsoli. Wiele słyszymy o aktualizacji 4K, która oczywiście przypadła w udziale kultowej strzelance wydanej przed dekadą, niestety jednak nie możemy podziwiać tego w pełnej krasie na monitorze 1080p. W Microsoft Store zjawili się twórcy gry z 343 Industries. Frank O'Connor przypomina, że Halo towarzyszyło niemal każdej premierze Xboksa. Dziś jest okazja jest potrójna - na Xbox One X wydane zostały specjalne edycje Halo 3, Halo Wars 2 i oczywiście Halo 5.

Xbox One X - premiera

Na tym koniec pierwszej części wydarzenia. Z dalszą relacją wracamy już za moment!

Krzysztof Sulikowski
7 listopada 2017, 05:22
681
Odsłony
Krzysztof Sulikowski
7 listopada 2017, 05:22
681
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.