Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Co nowego w Windows 10 Fall Creators Update

Co nowego w Windows 10 Fall Creators Update

Już dziś swoją oficjalną premierę będzie mieć czwarta wielka aktualizacja Windows 10, nosząca nazwę Fall Creators Update. Wniesie ona do systemu wiele wyczekiwanych przez tysiące fanów na całym świecie funkcji, których działanie zdążyliśmy już doskonale poznać, czego doskonałym przykładem są Kontakty umożliwiające nam szybki i intuicyjny kontakt z najbliższymi, Pliki na żądanie pozwalające oszczędzić miejsce na dysku dzięki przechowywaniu gotowych do użycia plików w Chmurze oraz pierwsza odsłona Windows Timeline umożliwiający kontynuowanie przeglądania stron internetowych na innym urządzeniu.

Nawet przeglądarka Edge została znacząco rozbudowana, dzięki czemu możemy korzystać z niej w znacznie pełniejszy sposób! Nie oznacza to bynajmniej, że zabrakło nieco mniejszych usprawnień i nowości, o których nie było już tak głośno – ich liczba oscyluje bowiem w okolicach aż 200! Zapewne wielu naszych czytelników jest świadomych tego, że całkiem spora część usprawnień wprowadzonych przez Fall Creators Update dotyczy technologii VR i poświęconego jej środowiska Microsoftu (Mixed Reality), możemy Was jednak uspokoić – nawet nie posiadając niezbędnego do tego celu sprzętu, bez problemu znajdziecie tu coś dla siebie.

Co więcej, w najnowszej wersji Dziesiątki widać już zwiastuny nadchodzących zmian interfejsu graficznego, gdyż między innymi Centrum akcji korzysta już z elementów Fluent Design System! Jak widać, inżynierowie Microsoftu ciężko pracowali przez ostatnie pół roku.

Windows 10 Fall Creators Update - kompedium wiedzy

Już dziś, w godzinach wczesnowieczornych Windows 10 Fall Creators Update zostanie udostępniony dla wszystkich zainteresowanych! Specjalnie dla niezdecydowanych oraz dociekliwych nasza redakcja przygotowała wyczerpujący i najdłuższy w historii portalu artykuł w wykonaniu Przemka Kudzi oraz Mateusza Micińskiego, rzetelnie opisujący zmiany, jedna po drugiej, wprowadzone przez najnowszą wielką aktualizację. Zasadniczo rozkładamy w nim całe zagadnienie na czynniki pierwsze. Już teraz serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tym obszernym kompendium wiedzy na temat nowości i usprawnień, bowiem przed samą aktualizacją warto zaznajomić się ze szczegółowymi informacjami!

Zapraszamy do lektury artykułu
Windows 10 Fall Creators Update - co nowego

Amadeusz Labuda
17 października 2017, 08:28
1 838
Odsłony
Amadeusz Labuda
17 października 2017, 08:28
1 838
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.