Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Gamescom 2017 - Xbox Design Lab dotarł do Pol...

Gamescom 2017 - Xbox Design Lab dotarł do Polski

Po rozmowach z Billem Giese i Mikem Ybarrą oglądamy trailer State of Decay 2, który swoją premierę będzie miał wiosną 2018 r. Na scenę zaproszono Jeffa Straina, dewelopera z Undead Labs. Opowiada on m.in. o inspiracjach postapokaliptycznym kinem i oczywiście o przygotowaniach gry, które trwają w sumie od blisko dekady. Ważnym aspektem State of Decay 2 będzie wyczekiwany tryb multiplayer. Po krótkiej rozmowie i prezentacji produkcji, na który fani klimatów zombie bez wątpienia czekają, zaprezentowany został trailer World of Tanks wraz z dodatkiem War Stories, którego premierę na Xbox One i Xbox 360 zapowiedziano na 22 sierpnia tego roku, a więc już za dwa dni. Po tym wstępie czas na zapowiedź ze świata kontrolerów.

Gamescom 2017 Xbox

Gamescom 2017 Xbox

Xbox Design Lab, czyli doświadczenie personalizacji własnego kontrolera Xbox, rozszerzono na kilkanaście nowych państw, wliczając w to Polskę. Na taką wiadomość czekaliśmy od niemal roku. Odtąd każdy będzie mógł zaprojektować swój indywidualny kontroler, zamówić go i połączyć ze swoją konsolą lub PC z Windows 10. Także w Polsce. Po tych wieściach zaproszono Chrisa Charlę z ID@Xbox, który dowodzi, że "indyki" na Xboksa mają się całkiem dobrze. Oglądamy kilka kolejnych trailerów, wliczając w to Sea of Thieves, którego twórcy mówią co nieco o produkcji. Teraz czas na kolejny premierowy trailer - tym razem dla fanów Minecrafta.

Gamescom 2017 Xbox

Gamescom 2017 Xbox

Niespodzianką tą jest Xbox One S Minecraft Limited Edition Bundle czyli specjalna edycja konsoli wraz z kontrolerem, nawiązująca do estetyki rodem z Minecrafta. Przedsprzedaż już wystartowała, zaś dostępność zestawu zapowiedziano na 3 października tego roku. Po tej zapowiedzi oglądamy kolejny premierowy trailer:

Gamescom 2017 Xbox

Śródziemie: Cień Wojny (Middle-earth: Shadow of War) także doczeka się własnej edycji specjalnej z Xbox One S w wersjach 500 GB/1 TB.

Po zapowiedziach wejścia Xbox Design Lab do nowych krajów (w tym do Polski) i nowych edycjach specjalnych Xbox One S na scenę wkroczyła Maja Moldenhauer ze Studio MDHR, dewelopera niecodziennej produkcji o nazwie Cuphead. Grę oglądaliśmy już na konferencji E3 2017. Choć - jak mówi Maja - twórcy inspirowali się grami retro z przełomu lat 80' i 90', to najbardziej urzekająca jest oprawa graficzna Cuphead. Cała zawartość jest bowiem rysowana ręcznie na papierze, przez co gra sprawia wrażenie kreskówki, w której bierzemy aktywny udział. W tle słyszymy muzykę przywodzącą na myśl animacje Disneya z lat 30'. Nie jest to zwykłe skojarzenie, bowiem za ścieżkę dźwiękową odpowiada prawdziwy zespół jazzu tradycyjnego. Wow!

Gamescom 2017

Krzysztof Sulikowski
20 sierpnia 2017, 23:04
965
Odsłony
Krzysztof Sulikowski
20 sierpnia 2017, 23:04
965
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.