Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

CentrumXP zaprasza na relację z Gamescom 2017...

CentrumXP zaprasza na relację z Gamescom 2017

Na zeszłorocznej konferencji E3 Microsoft zapowiedział "najpotężniejszą konsolę w historii", nazywając ją wówczas projektem Scorpio. Rok później Xbox One X został już zaprezentowany w pełnej krasie. Poznaliśmy też jego cenę i datę premiery - 7 listopada. Choć konsola pojawiła się na stronach Sklepu Microsoft czy Amazon, przedsprzedaż nie została dotąd uruchomiona. Microsoft czeka z tym najwyraźniej na specjalną okazję, a ta nadejdzie już w najbliższą niedzielę, 20 sierpnia. Wtedy to firma wystąpi na targach Gamescom 2017, gdzie o godzinie 21:00 poprowadzi sesję Xbox @ gamescom Live, z której relację na żywo będziecie mogli śledzić na portalu CentrumXP.

Xbox One X - Gamescom 2017

Sesja, która rozpocznie się w niedzielę wieczorem, traktować możemy jako keynote Microsoftu na tegorocznym Gamescom. W oficjalnej zapowiedzi nie pojawia się wiele szczegółów (co wcale nas nie dziwi). Padają raczej ogólniki, takie jak to, że firma "przekaże najświeższe wieści i zapowiedzi związane z Xbox One X". Dowiadujemy się też, że wystąpienie poprowadzą Graeme Boyd (@AceyBongos) oraz Maxi Graeff (@GMaxee) z Xbox Germany. "Mają oni wieści do przekazania i gry do zaprezentowania. Usiądą i porozmawiają z deweloperami z ulubionych studiów i zagrają w najgorętsze tytuły, które mają się dopiero ukazać. Będzie też kilka niespodzianek i gratisów" - dodaje Microsoft. O czym zapomniano w tej zapowiedzi? Choćby o tym, że w trakcie wystąpienia na Gamescon 2017 Microsoft uruchomi przedpsrzedaż Xbox One X. Nieoficjalne informacje na ten temat pojawiły się na Twitterze. Okazuje się, że języka za zębami nie mógł utrzymać Azmazon:

W poniedziałek, również o godzinie 21, Microsoft będzie gospodarzem kolejnej sesji - Age of Empires @ gamescom Live. Firma będzie świętować 20 urodziny serii Age of Empires i poprowadzi streaming na żywo. "Będzie to celebracja bogatej historii ukochanej przez wielu serii na PC-ty, a także możliwość obejrzenia po raz pierwszy Age of Empires: Definitive Edition, pięknie zremasterowanej edycji autentycznego klasyka, który zapowiedzieliśmy na E3 w zeszłym miesiącu. Będziemy rozmawiać z legendarnymi deweloperami Age of Empires i podzielimy się ekscytującymi wiadomościami, których fani nie chcą przegapić" - dodaje Microsoft. Na targach będzie też otwarte stoisko Xbox Booth, gdzie fani będą mieli okazję po raz pierwszy zagrać na Xbox One X i przetestować takie tytuły, jak Sea of Thieves, Forza Motorsport 7, Lucky’s Tale, Age of Empires: Definitive Edition, Assassin’s Creed: Origins, Halo Wars 2, Player Unknown’s Battlegrounds, Crackdown 3, Middle-Earth: Shadow of War, Minecraft czy Cuphead.

Wystąpienie będzie transmitowane na żywo na platformie Mixer. My także przygotowujemy się do relacji, którą będziemy prowadzić na żywo na łamach CentrumXP. Zapraszamy w najbliższą niedzielę, 20 sierpnia. Startujemy równo o 21:00!

Krzysztof Sulikowski
18 sierpnia 2017, 19:29
1 092
Odsłony
Krzysztof Sulikowski
18 sierpnia 2017, 19:29
1 092
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.