Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Microsoft Connections, Listings i Invoicing -...

Microsoft Connections, Listings i Invoicing - poznajmy nowe aplikacje Office 365

Office 365 to dla Microsoft jeden z najbardziej dochodowych produktów. To jednak nie powód, by twórcy mogli i chcieli osiąść na laurach. Cechą charakterystyczną subskrybowanej wersji Office są stałe aktualizacje, czego ostatnim dowodem jest wprowadzenie trzech nowych aplikacji dla klientów biznesowych. Po raz pierwszy wspominaliśmy o nich w kontekście nowego pakietu Microsoft 365. Dziś znamy już więcej szczegółów, którymi podzielimy się poniżej.

Microsoft Connections przedstawiany jest jako "usługa marketingu mailowego", umożliwiająca tworzenie kampanii kierowanych do określonych typów potencjalnych klientów, także w oparciu o szeroki wachlarz szablonów. Connections pozwala też badać popularność list mailingowych, analizując je w kontekście czasu i interakcji ze strony odbiorców. Poza wersją webową, Microsoft Connections będzie wydany w formie aplikacji mobilnych na iOS i Androida.

Microsoft Connections

Microsoft Listings to narzędzie, które umożliwi firmom publikowanie i prowadzenie wykazów w wielu serwisach internetowych, takich jak Facebook, Google, Bing i Yelp. Jak pisze Microsoft, usługa pomoże w rozwoju biznesu, ułatwiając potencjalnym klientom odnalezienie firmy, poznanie informacji na jej temat i sprawdzenie recenzji. Użytkownik może monitorować swój wizerunek online z poziomu pulpitu nawigacyjnego, aby móc dobrze zrozumieć opinie klientów i pozytywnie wpłynąć na pozycję swojej firmy.

Microsoft Listings

Microsoft Invoicing - jak może sugerować sama nazwa - umożliwia przedsiębiorstwom szybkie i profesjonalne tworzenie, śledzenie i przetwarzanie faktur. Narzędzie może być nawet używane do tworzenia sformatowanych i dobrze prezentujących się kosztorysów. To krok naprzód w stosunku do ręcznie pisanych i aktualizowanych szablonów programu Word. Dodatkową opcją jest współpraca z systemami PayPal i QuickBooks, co umożliwi firmom synchronizację danych i wsparcie dla płatności za pomocą kart kredytowych/debetowych. Microsoft Invoicing będzie też dostępny w formie aplikacji mobilnych na iOS i Androida.

Microsoft Invoicing

Subskrybenci Office 365 Business Premium otrzymają także pełną subskrypcję MileIQ, popularnej aplikacji na iOS i Androida, używanej do śledzenia przebiegu pojazdu. MileIQ ma możliwość rejestrowania nieograniczonej liczby przejazdów, a użytkownicy mogą klasyfikować je jako osobiste lub biznesowe. Podobnie jak w przypadku pozostałych nowości w Office 365, bezpłatna subskrypcja MileIQ Premium jest dostępna tylko dla klientów z USA, Wielkiej Brytanii i Kanady.

Krzysztof Sulikowski
12 lipca 2017, 16:21
1 207
Odsłony
Krzysztof Sulikowski
12 lipca 2017, 16:21
1 207
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.