Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Co z tym Edge? Microsoft zaprasza na Edge Web...

Co z tym Edge? Microsoft zaprasza na Edge Web Summit 2017

Do bogatego kalendarium wydarzeń Microsoftu w tym roku dopisujemy kolejną pozycję. Firma ogłosiła szczegóły tegorocznej konferencji Edge Web Summit, która tym razem odbędzie się nieco później niż dwie poprzednie edycje, bowiem dopiero 13 września. Miejsce konferencji to Seattle, a więc całkiem blisko siedziby Microsoft w Redmond, w stanie Waszyngton. Czego spodziewać się po konferencji i - przede wszystkim - czego spodziewać się po samym Edge?

Edge Web Summit to swego rodzaju przystanek, na którym poznać można wszystkie istotne nowości i zapowiedzi związane z siecią w Windows 10. Microsoft ogłosił, że 13 września będzie dniem po brzegi wypełnionym energetyzującymi sesjami technicznymi, podczas których z bliska spojrzymy na przyszłość przeglądarki Edge i jej istotnych komponentów - EdgeHTML, silnika Chakra JavaScript i tych związanych z doświadczeniem użytkownika.

Microsoft wprowadza nas w dalsze szczegóły: "Dowiecie się, jak używać nowych, ekscytujących funkcji platformy web, takich jak Service Worker, Web Authentication i CSS Grid, by budować nowoczesne, wydajne doświadczenia z możliwościami zbliżonymi do natywnych. Będziecie mieli też szansę wypróbowania następnej generacji doświadczeń opartych na technologiach Progressive Web Apps, WebVR i nie tylko. Co najlepsze, podczas wydarzenia i po jego zakończeniu zyskacie świetne możliwości networkingu. Zdobędziecie nowych przyjaciół i cenne znajomości z deweloperami-pasjonatami ze społeczności webowej Seattle i całego świata. Poznacie też zespół twórców Microsoft Edge i upewnicie się, że wasz głos zostanie usłyszany, jako że obieramy kurs na kolejne wydania".

Nam pozostaje zakreślić sobie 13 września w tegorocznym kalendarzu i podzielić się z Wami wszystkimi interesującymi zapowiedziami z Microsoft Edge Web Summit 2017. Rejestracja na konferencję zostanie uruchomiona w przyszłym miesiącu na stronie Microsoft Edge Developer.

Krzysztof Sulikowski
21 czerwca 2017, 15:52
1 036
Odsłony
Krzysztof Sulikowski
21 czerwca 2017, 15:52
1 036
OdsłonyKomentarze

Macie gdzieś może takie kalendarium Microsoftu gdzie są zaznaczone wszystkie buildy, eventy, xbox, spotkania i żeby było można dodać to do swojego kalendarza Outlook?
Ciekawy, 25 czerwca 2017, 19:35

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.