Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Redstone 3 w Fast Ring jeszcze przed premierą...

Redstone 3 w Fast Ring jeszcze przed premierą Creators Update

W dniu wczorajszym Dona Sarkar na swoim Twitterze przypominała o sprawdzeniu ustawień dotyczących otrzymywania aktualizacji Insider Preview. Powodem opublikowania tego wpisu jest to, że Microsoft postanowił wprowadzać nowe kompilacje Redstone 3 jeszcze przed premierą Creators Update. Te będą wypuszczane w kręgu Fast Ring.

Jak informuje, a może wręcz ostrzega, szefowa Windows Insider Program, aktualizacja może nie tyle wnieść nowe funkcje czy zmiany, co liczne błędy. Powodem jest testowanie i optymalizacja kodu dotyczącego OneCore. Pierwsze aktualizacje zapewne będą przygotowaniem środowiska systemu do oczekiwanych nowości w Redstone 3, czyli m.in. My People, którego nie doświadczymy 11 kwietnia, czy Project NEON, nowego interfejsu użytkownika. Ci którzy wolą się nacieszyć Creators Update, lub też chcący przeczekać burzę błędów do czasu pojawienia się konkretnych zmian, powinni zmienić ustawienia Niejawnego Programu testów systemu Windows klikając opcję Przestań otrzymywać kompilacje Insider Preview, a następnie wybrać opcję Przesyłaj mi kompilacje do następnego wydania systemu Windows; zmienić ustawienia z Szybkich aktualizacji na Wolne aktualizacje lub Release Preview.

Można się spodziewać, że pierwsze aktualizacje będą niosły za sobą masę błędów, dlatego dla mniej cierpliwych lub odpornych na stres lepszym rozwiązaniem będzie przeczekanie pierwszych aktualizacji, do czasu aż pojawią się one w innym kręgu. Natomiast jeżeli chodzi o osoby nie bojące się problemów oraz chcące pomóc Microsoftowi w szukaniu błędów, przypominamy o możliwości wykonania kopii zapasowej systemy i plików. Tak dla pewności.

Damian Lisak
5 kwietnia 2017, 10:28
1 570
Odsłony
Damian Lisak
5 kwietnia 2017, 10:28
1 570
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.