Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Poznajcie nowy harmonogram zmian w Office 365...

Poznajcie nowy harmonogram zmian w Office 365

Dwa i pół roku temu Microsoft opublikował pierwszy harmonogram swojej platformy produktywnej - Office 365. Dziś strona doczekała się poważnej aktualizacji, dzięki której będzie lepiej odpowiadać na potrzeby użytkowników pracujących na różnych urządzeniach.

Podobnie jak oryginalna wersja, nowa strona z harmonogramem zawiera szczegóły nowych funkcjonalności znajdujących się w fazie rozwijania, a także tych, które już zostały wydane lub anulowane. Brian Levenson z Microsoft mówi, że nowa strona oferuje poprawione doświadczenie użytkowania dla osób, które wchodzą na nią z urządzeń mobilnych, jednak na tym nie koniec poprawek. Jedna z popularniejszych próśb dotyczyła elementów harmonogramu, które odtąd zawierać będą unikalne ID, wykorzystywane też w Message Center. Ponadto łatwiej i szybciej można teraz przejrzeć szczegóły elementów harmonogramu.

Interfejs strony pozwala wyszukiwać funkcjonalności tekstowo, ukryć funkcje dodane/zaktualizowane ponad miesiąc temu oraz przefiltrować wyniki wyszukiwania według aplikacji (PowerPoint, Outlook, Visio, Sway...), usługi (Yammer, Skype for Business, OneDrive...) i platformy (Windows Mobile, Online, Android...). Możemy również przeglądać listy chronologiczne w takich kategoriach, jak Launched (funkcje w pełni wprowadzone), Rolling Out (aktualizacje na początku wprowadzania, niedostępne dla większości klientów), In development (aktualizacje znajdujące się w fazie testów), Cancelled (wcześniej planowane, lecz porzucone funcje) oraz Previously released (ogólnodostępne aktualizacje dla wszystkich klientów).

Levenson dodaje, że strona nie jest jeszcze kompletna i wymagać będzie "poprawek z zakresu ułatwień dostępu i bieżących usprawnień". Harmonogram w nowej odsłonie można już przeglądać na stronie Office 365 Roadmap.

Krzysztof Sulikowski
9 lutego 2017, 18:45
1 255
Odsłony
Krzysztof Sulikowski
9 lutego 2017, 18:45
1 255
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.