Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Halo Wars 2: zobaczmy oficjalny zwiastun prem...

Halo Wars 2: zobaczmy oficjalny zwiastun premierowy

Halo Wars 2 swoją premierę będzie miało we wtorek, 21 lutego na PC z Windows 10 i Xbox One lub nawet wcześniej - w piątek, 17 lutego dla tych, którzy wybrali Ultimate Edition. Microsoft promował tytuł poprzez wydanie specjalnej edycji zestawu Xbox One, gratisy i trailer z zeszłego miesiąca. Dziś możemy zobaczyć jego nową odsłonę.

Microsoft wraz z 343 Industries udostępnili oficjalny zwiastun premierowy Halo Wars 2, który nawiązuje do fabuły tej części. "Po osiągnięciu pyrrusowego zwycięstwa w wydarzeniach z pierwszego Halo Wars, Captain Cutter i jego odważna drużyna z UNSC Spirit of Fire obudzili się po 28 latach kriosnu, by odkryć, że orbitują na znanej konstrukcji Forerunner. Fani Halo 3 - wiecie, co to jest. Po otrzymaniu sygnału SOS i wysłaniu paru Spartan, by zbadali sprawę, załoga spotyke Atrioxa - niesłychanie groźnego Brute'a, który jest równie inteligentny, co silny. Jawi się on jako śmiertelna groźba dla ludzkości i twoim zadaniem jest powstrzymać go i jego [frakcję] Banished" - czytamy na blogu Xbox Wire. Zobaczmy teraz najnowszy trailer w polskiej wersji językowej.

Prócz rozbudowanej kampanii Halo Wars 2 oferować będzie pełen pakiet trybów gry wieloosobowej, przystosowanych dla graczy zarówno początkujących, jak i zaawansowanych, z różną znajomością gatunku RTS. W pakiecie dostępne będą takie tryby, jak Domination, w której celem jest kontrolowanie mapy, Skirmish, gdzie sprawdzamy nasze (i naszych znajomych) strategie przeciw AI, Deathmatch, którego nikomu nie trzeba przedstawiać, oraz Blitz, gdzie od razu wskakujemy w centrum działań. Jak głosi opis gry, "Halo Wars 2 na Xbox One to połączenie strategii czasu rzeczywistego i dynamiki walki rodem z Halo. Poprowadź armie Spartan i innych sił w Halo, takich jak oddziały samochodów Warthog, czołgów Scorpion i nowych jednostek, do brutalnej walki przeciwko budzącemu grozę wrogowi na największym polu bitwy w historii Halo".

Premiery odbędą się w te same dni również dlatego, że tytuł jest zgodny z Xbox Play Anywhere, co oznacza, że w raz zakupioną grę będzie można grać na obydwu platformach bez dodatkowych opłat. Halo Wars 2 można już zamówić w przedsprzedaży. Cena w Sklepie Windows wynosi 239,99 zł.

Krzysztof Sulikowski
7 lutego 2017, 18:14
1 176
Odsłony
Krzysztof Sulikowski
7 lutego 2017, 18:14
1 176
Odsłony
GryKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.