Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Dziś ruszyła wstępna rejestracja na Microsoft...

Dziś ruszyła wstępna rejestracja na Microsoft Ignite 2017

Microsoft Ignite 2016 powoli dobiega końca. Dziś ostatni dzień konferencji, która rozpoczęła się w poniedziałek, i której główne keynote'y szczegółowo relacjonowaliśmy na łamach CentrumXP. Następna edycja za rok, jednak wstępna rejestracja rozpoczęła się już dzisiaj! Microsoft zdradził także lokalizację Ignite 2017.

Ignite zyskał ogromną przychylność słuchaczy i partnerów, przez co wpisuje się w kalendarz najważniejszych konferencji Microsoft - wraz z WPC i Build. Druga edycja wydarzenia upłynęła pod znakiem chmury, sztucznej inteligencji i jej demokratyzacji. "Najlepsze i najbystrzejsze umysły zbiorą się w jednym miejscu, by mówić o infrastrukturze chmury, zarządzaniu, produktywności, big data, internecie przedmiotów, zunifikowanych formach komunikacji, mobilności i nie tylko. Witajcie, myśliciele. I bądźcie gotowi na sprawdzenie, co możliwe jest dzisiaj, i co będzie możliwe w przyszłości" - takimi słowami zapraszano widzów na Ignite 2016 w Atlancie. Podobnego ujęcia najnowszych technologii możemy spodziewać się także w przyszłym roku!

"Podczas gdy Microsoft Ignite 2016 zbliża się do końca, odjazdowo było prowadzić go w tym roku. Dostaję jednak wciąż pytanie, co z przyszłym rokiem? Z radością mogę ogłosić, że za rok spotkamy się w Orlando, w stanie Floryda, w dniach 25-29 września, na Microsoft Ignite 2017. To będzie świetny czas. Wstępna rejestracja jest już otwarta, więc możecie z niej skorzystać i zarezerwować miejsca, a także wybrać hotel. Nie mogę się doczekać, by znów was zobaczyć jako gospodarz na Microsoft Ignite 2017. Do tego czasu będziemy w kontakcie, a potem zobaczymy się w Orlando" - mówi Julia White, CVP w Microsoft i tegoroczna gospodarz konferencji.

Jak głosi opis formularza przed-rejestracyjnego: "Zapisz się, by w marcu zyskać dostęp do wczesnej rejestracji i móc wybrać najlepszy hotel. Dołącz do nas na Microsoft Ignite w Orlando, 25-29 września 2017 roku".

Krzysztof Sulikowski
30 września 2016, 21:37
1 299
Odsłony
Krzysztof Sulikowski
30 września 2016, 21:37
1 299
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.