Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Gabe Aul rozstaje się z Windows Insider!

Gabe Aul rozstaje się z Windows Insider!

Gabriel Aul ustępuje miejsca ze stanowiska Szefa programu Windows Insider! Po blisko 18 miesiącach intensywnej pracy i rozwoju systemów Windows 10 oraz Windows 10 Mobile, po tysiącach postów w serwisie Twitter i wymianie wielu rozmów z testerami z grona Insider, Gabe rozstaje się ze swoim aktualnym stanowiskiem, na rzecz stanowiska, które objął już w sierpniu 2015 roku. Gabriel odpowiedzialny będzie teraz za inżynierię systemów – narzędzi, za pomocą których programiści w Microsoft tworzą oprogramowanie, planują pracę, zarządzają kodem źródłowym i automatyzują testy. Aul w ciągu ostatnich kilku miesięcy zrozumiał, że nie jest w stanie w pełni poświęcić się obu obowiązkom (programowi Windows Insider oraz inżynierii systemowej). Nadszedł więc czas decyzji, decyzji przekazania pałeczki (czy raczej słynnego wielkiego czerwonego przycisku) innemu pracownikowi firmy Microsoft.

Gabriel Aul przekazuje Windows Insider

Dona Sarkar to nowa osoba odpowiedzialna od teraz za program Insider. Jej wiedza techniczna, pasja do klientów oraz duże doświadczenie w pracy z systemami Windows (Dona rozpoczęła swoją karierę w Microsoft podczas produkcji systemu Windows Vista) pozwolą jej prawidłowo poprowadzić program Insider. Od dziś! Osobiście przyznam, że kontakt z Gabrielem i wymiana wielu korespondencji pozwoliła mi na lepsze poznanie pracy nad Windows 10, w związku z tym trochę przykro, że tak ważne stanowisko w Microsoft jest zmieniane. Ale jesteśmy pewni, że Dona podoła nowemu wyzwaniu.

Dona Sarkar przejmuje Windows Insider

Program Windows Insider wystartował we wrześniu 2014 roku. Od tamtego czasu Gabriel odpowiedzialny był za wydanie 35 publicznych kompilacji testowych systemu Windows 10 oraz 22 kompilacji Windows 10 Mobile. W porównaniu do Windows 7 oraz Windows 8 to ogromna zmiana. Systemy te doczekały się jedynie trzech publicznych wersji testowych.

Mateusz Miciński
1 czerwca 2016, 20:10
2 756
Odsłony
Mateusz Miciński
1 czerwca 2016, 20:10
2 756
OdsłonyKomentarze

Na zdjęciach widać pewną różnicę na + jeżeli chodzi o zmianę :)))
GOŚĆ, 2 czerwca 2016, 12:07
Ktoś nowy tym razem z rodziny MS? Na pierwszym zdjęciu widać jak Gab boi się przekazać większą część buttona na jej dłoń. Trochę taka "lolitka", co nie? Pierwsza kompilacja Mobile wysłana w drugi dzień jej pracy. Zmiana zapewne ma dobry wpływ na pracowników ;)
Ja., 2 czerwca 2016, 14:00

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.