Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Feedback Hub teraz dla wszystkich wydań Windo...

Feedback Hub teraz dla wszystkich wydań Windows 10

Zaprezentowany w październiku 2014 roku program Windows Insider odegrał kluczową rolę w rozwijaniu Windows 10. Oprócz wczesnego dostępu do nowych funkcji, aplikacji i zmian w interfejsie, program Insider dostarcza aplikacji Feedback Hub (Centrum opinii). Użytkownicy mogą w niej zamieszczać swoje opinie, komentarze i sugestie, śledzić najnowsze komunikaty i oceniać poszczególne buildy. Teraz aplikacja wychodzi poza kompilacje preview i trafia do oficjalnego wydania Windows 10.

Skąd wyjście poza buildy Insider Preview? Program ma swoje oczywiste minusy - to w końcu kompilacje poglądowe, które choć zawierają wczesny dostęp do nowości, nie są wolne od błędów i problemów. Choćby z tego względu większość użytkowników wybiera oficjalne wydanie Windows 10 (w przypadku wersji mobilnej tylko 14,41% stanowią buildy Insider). Do tej pory swój feedback poprzez dedykowaną aplikację mogli przesyłać tylko testerzy wersji poglądowych. To całkiem zrozumiałe, bowiem oni jako pierwsi wychwycą problematyczne elementy, nim będą mogły wejść do ogólnego użytku. Rzecz jasna także wydania stabilne wymagają uwagi, stąd też pomysł na udostępnienie Feedback Hub (Centrum opinii) wszystkim użytkownikom.

"Pomóż nam w ulepszaniu systemu Windows! Udostępniaj swoje sugestie lub problemy, aby przesyłać opinie dotyczące systemu Windows i aplikacji. Jeśli chcesz zaangażować się bardziej, dołącz do Niejawnego programu testów systemu Windows, aby uzyskiwać najnowsze powiadomienia i ogłoszenia, oceniać kompilacje, brać udział w wyzwaniach dotyczących opinii oraz zdobywać odznaki" - zachęca Microsoft. Początkowo firma zakładała, że do programu przystąpi co najwyżej kilkaset tysięcy osób z całego świata. Już w pierwsze urodziny programu było ich 7 milionów. To jak kropla w morzu wszystkich użytkowników Windows 10, których według ostatnich danych z BUILD 2016 jest 270 milionów. Teraz także oni mogą podzielić się swoimi opiniami w wygodny sposób.

Aplikację Centrum opinii na komputery PC i urządzenia mobilne pobierzemy bezpłatnie ze Sklepu Windows.

Krzysztof Sulikowski
21 maja 2016, 14:18
3 201
Odsłony
Krzysztof Sulikowski
21 maja 2016, 14:18
3 201
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.