Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Problemy z Office 365? Wirtualny asystent pom...

Problemy z Office 365? Wirtualny asystent pomoże je rozwiązać

Office 365 słynie z niezawodności, a dostępność jego usług przekracza 99,9% czasu. Gdy nadarzy się problem - na przykład nie możemy odebrać poczty - próbujemy dochodzić przyczyny i jak najszybciej przywrócić sprawne działanie. Co się wydarzyło? Czy to problem z naszym łączem internetowym, czy może ktoś z naszej firmy usunął nam dostęp do wspólnej skrzynki? By znaleźć przyczynę usterki i rozwiązać problem z Office 365, możemy skorzystać z nowego narzędzia od Microsoft.

Asystent odzyskiwania i pomocy technicznej firmy Microsoft dla usługi Office 365, czy może po prostu Asystent, to łatwa w użyciu aplikacja, która zadaje użytkownikowi kilka pytań, sprawdza, czy nie doszło do jednej z typowych usterek, a następnie może w naszym imieniu wprowadzić rozwiązanie. Podczas gdy obecna wersja Asystenta skupia się przede wszystkim na typowych scenariuszach awarii w Outlook i ogólnych problemach z instalacją/aktywacją Office 365, w przyszłości będzie radził sobie z jeszcze większą liczbą przypadków. Jak to działa? "Program Asystent odzyskiwania i pomocy technicznej przeprowadza testy w celu ustalenia przyczyny problemu. Może on rozwiązać wiele problemów za Ciebie lub pokazać, jak rozwiązać je samodzielnie".

Asystent odzyskiwania i pomocy technicznej firmy Microsoft dla usługi Office 365

Narzędzie poradzi sobie z wieloma typowymi problemami: mamy subskrypcję Office 365, ale nie wiemy, gdzie przejść, aby ją zainstalować; pakiet Office jest zainstalowany, ale nie można go aktywować; Outlook zawiesza się podczas ładowania profilu lub ma problemy z połączeniem; nie możemy synchronizować poczty na urządzeniu przenośnym etc. Asystent posiada jeszcze ograniczone możliwości, więc mogą zaistnieć sytuacje, w których problemy nie znikną. Co wówczas należy zrobić? "Jeśli program Asystent odzyskiwania i pomocy technicznej nie może rozwiązać problemu za Ciebie, podamy sugestie dotyczące kolejnych kroków i pomożemy Ci skontaktować się z pomocą techniczną usługi Office 365". Gdy problemu nie ma na liście, można go opisać w specjalnym polu tekstowym i wysłać do firmy Microsoft.

Program Asystent odzyskiwania i pomocy technicznej firmy Microsoft dla usługi Office 365 pobierzemy bezpłatnie ze strony diagnostics.outlook.com.

Krzysztof Sulikowski
12 maja 2016, 19:06
1 511
Odsłony
Krzysztof Sulikowski
12 maja 2016, 19:06
1 511
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.