Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Windows 10 Insider Preview 14295 - pobierz be...

Windows 10 Insider Preview 14295 - pobierz bezpłatnie obraz ISO

Niecały tydzień temu ukazał się nowy build Windows 10 Insider Preview oznaczony tym samym numerem - 14295 - dla PC i telefonów. Wówczas kompilację można było pobrać, będąc w Fast ring. Kilka dni później przeszła do Slow ring, by następnie zaistnieć jako obraz ISO. Oznacza to, że poglądowe wydanie Windows 10 można teraz zainstalować "na czysto", bez konieczności uruchamiania Windows Update.

Build 14295 nie wprowadził specjalnych nowości, tym niemniej rozwiązał wiele problemów, zgłoszonych w poprzednich wydawniach. Jego przejście do kręgu slow oznacza, że wydanie jest teraz stabilniejsze. To również pierwszy od dłuższego czasu udostępniony przez Microsoft obraz ISO, który możemy wypalić na płycie, utworzyć instalacyjny pendrive lub zainstalować na maszynie wirtualnej. Jak czytamy blogu Windows Experience: "Dziś udostępniamy Windows Insiderom w kręgu slow Windows 10 Insider Preview Build 1429 w wersji Mobile i dla PC. Obrazy ISO builda wraz z narzędziami deweloperskimi zapowiedzianymi na Build 2016 będą wkrótce udostępnione i dostępne tutaj".

Microsoft zachęca do wspólnego kształtowania Windows 10 - systemu, z którego korzystać będą (i już korzystają) miliony osób: "System Windows 10 jest teraz dostępny w wersji na komputery i telefony. Dzięki pomocy i wytężonej pracy niejawnych testerów, którzy już uczestniczą w Niejawnym programie testów systemu Windows, jest to najlepsza wersja systemu Windows w historii. Teraz możesz nadal pomagać nam w jego ulepszaniu. Dołącz do Niejawnego programu testów systemu Windows, a uzyskasz możliwość zamówienia kompilacji w wersji Preview i przekazywania nam opinii na temat naszych najnowszych rozwiązań". Na temat builda 14295 pisaliśmy szerzej w tamtym tygodniu. Przytoczyliśmy również listy znanych błędów oraz wprowadzonych poprawek.

Przypomnijmy, że dziś trzeci dzień konferencji BUILD 2016 i wracamy do Was z kolejnymi newsami. Zapraszamy też do zapisu relacji z pierwszego dnia konferencji i prześledzenia naszej relacji na żywo z dnia drugiego. Zostańcie z nami, bowiem już za kilka godzin zaczynamy relację z ostatniego dnia konferencji!

Krzysztof Sulikowski
1 kwietnia 2016, 16:16
3 720
Odsłony
Krzysztof Sulikowski
1 kwietnia 2016, 16:16
3 720
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.