Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Lumia 950 wkrótce także w edycji luksusowej

Lumia 950 wkrótce także w edycji luksusowej

Włoski jubiler Damiani i Microsoft połączyli siły, by stworzyć limitowaną edycję Lumii 950. Sam telefon nie zmieni funkcjonalności - chodzi jedynie o wygląd. A ten przyciąga oko. Obudowa urządzenia zmieni się nie do poznania, a cały zestaw będzie sprzedawany w ekskluzywnym opakowaniu.

Projekt smartfona jest inspirowany kolekcją D. Side włoskiego jubilera. Tylna obudowa została pokryta białą skórą, a wokół aparatu osadzono dwa różowo-złote pierścienie. Na nich znajduje się 10 diamentów o szlifie brylantowym. Istnieje też druga wersja, w której wykorzystano czarną skórę i pierścienie z białego złota. Na dowód ekskluzywności telefonu na każdym egzemplarzu znajdue się różowa lub biała tabliczka z numerem limitowanej edycji od 1-99. Liczby nie kłamią - limitowana edycja Lumii 950 ukaże się w zaledwie 99 egzemplarzach.

Lumia 950

"Współpraca z Damiani jest festiwalem doskonałości, kreatywności i designu, biżuterii Damiani i technologii Microsoftu" - mówi Carlo Purassanta, dyrektor generalny Microsoft Italy. Specjalna edycja smartfonu zadebiutuje w rzymskich i mediolańskich butikach Damiani, a następnie pojawi się w innych sklepach. Prawdopodobnie nie przewiduje się sprzedaży poza regionem Włoch. Jaka będzie cena takiego luksusu? Wynosi ona 1950 euro (ok. 8670 zł). Za tę niebagatelną kwotę klient otrzyma smartfona, który może stać się klejnotem i przyciągać uwagę.

Jeśli nie mamy akurat ponad 8 tysięcy złotych na telefon z błyskotkami, możemy rozejrzeć się za innymi (i przede wszystkim tańszymi) opcjami personalizacji. Przykładowo, fińska firma Mozo ma w swoim portfolio zarówno skórzane, jak też imitujące skórę obudowy dla Lumii 950/950 XL. W ofercie znaleźliśmy też inne materiały syntetyczne, które mogą zastąpić polikarbonową obudowę oryginalnej Lumii. Z podobnych rozwiązań w świecie Windows Phone korzystał też inny włoski producent, NGM (New Generation Mobile), który w 2014 r. zaskoczył wszystkich modelem nawiązującym do słynnego Harleya-Davidsona. Smartfon wyposażono w chemicznie utwardzane, odporne na zarysowania szkło chroniące wyświetlacz, skórzane okrycie oraz eleganckie pudełko.

Krzysztof Sulikowski
10 lutego 2016, 15:27
5 197
Odsłony
Krzysztof Sulikowski
10 lutego 2016, 15:27
5 197
OdsłonyKomentarze

G zawsze będzie G niezależnie w co to zapakują !
gosc, 10 lutego 2016, 16:55

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.