Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Surface Book i Surface Pro 4 w konfiguracjach...

Surface Book i Surface Pro 4 w konfiguracjach z Core i7 i dyskiem 1TB

Gdy w ubiegłym roku Microsoft zaprezentował Surface Book i Surface Pro 4, wspominał także o ich ultra-wysokich konfiguracjach. Urządzenia można wyposażyć w układ Intel Core i7 (Skylake), 16 GB pamięci RAM i dysk o pojemności 1 TB. Musiały upłynąć prawie cztery miesiące, nim na wybrane rynki trafiły najmocniejsze wersje nowych urządzeń Surface. Pojawiła się także nowa edycja pióra dotykowego Surface Pen.

Tablet i notebook są już dostępne w najwyższych konfiguracjach na terenie USA i Kanady. 1TB Surface Book został wyceniony na 3 199 dolarów (ok. 13 205 zł). Obecnie można go kupić tylko online w Sklepie Microsoft lub u innych wybranych sprzedawców. 1TB Surface Pro 4 może zostać skonfigurowany na stronie Microsoft Store, lecz równie dobrze można go kupić w normalnych sklepach firmowych i u wybranych sprzedawców zewnętrznych. Cena przy owej konfiguracji wynosi 2 699 dolarów (ok. 11 140 zł).

Surface

Dziś do sprzedaży trafiła również złota edycja Surface Pen. Pióro spodoba się szczególnie tym, którym do gustu nie przypadły wersje czarna, srebrna i ciemnoniebieska. Jego cena w amerykańskim Sklepie Microsoft wynosi 59,99 dolarów (ok. 248 zł). Niebawem pióro trafi też do Kanady, Danii, Finlandii, Włoch, Norwegii, Polski, Portugalii, Hiszpanii i Szwecji. Surface Pen jest kompatybilny z Surface 3, Surface Pro 3, Surface Pro 4 i Surface Book.

Surface

Microsoft wprowadził już na rynek najmocniejsze konfiguracje nowej generacji Surface, tymczasem niektóre związane z nimi problemy wciąż nie zostały rozwiązane. Kilka tygodni temu użytkownicy zgłaszali problemy ze sterownikiem Intel Display Driver czy z samoczynnym przechodzeniem urządzenia w tryb uśpienia. Microsoft przeprosił za niedogodności, lecz do tej pory nie wypuścił jeszcze odpowiednich poprawek.

Krzysztof Sulikowski
22 stycznia 2016, 22:25
2 873
Odsłony
Krzysztof Sulikowski
22 stycznia 2016, 22:25
2 873
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.