Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Microsoft wypuścił podstawkę ładującą dla opa...

Microsoft wypuścił podstawkę ładującą dla opaski Band 2

Gdy na rynek wchodziły pierwsze egzemplarze opaski Band, wielu użykowników tworzyło własne podstawki, niekiedy nawet z wykorzystaniem drukarek 3D. Tym razem Microsof postanowił wypuścić własne wydanie akcesorium, dostępne ekskluzywnie dla Band 2. Niewielka i całkiem zgrabna stacja trafiła już do sprzedaży, a znaleźć ją możemy w Sklepie Microsoft.

"Trzymaj swoją Band 2 na widoku podczas ładowania dzięki tej unikalnie zaprojektowanej podstawce ładującej, która ponadto staje się odlotowym zegarkiem na biurko. Ta stylowa podstawka ładująca ułatwia ogarnięcie kabli (...) i jest wyposażona w magnetyczne złącze, które ułatwia wyciągnięcie i ponowne podłączenie kabla ładującego. Podczas ładowania kabel nie jest na widoku i nie plącze się. Masywna i powlekana gumą baza utrzymuje wszystko na swoim miejscu, gdy twoja Band wygodnie się ładuje" - głosi opis produktu.

Band

Jedną z głównych wad podstawek-samoróbek była ich niewielka waga, a co za tym idzie - także stabilność. Microsoft rozwiązał ten problem, dociążając swoją podstawkę. Oficjalny produkt ma też bez wątpienia swój walor estetyczny, który już zdobył uznanie wśród niektórych użytkowników. "Podstawka ładująca jest świetnie zaprojektowana i wygląda wspaniale! Jest też dobrze osadzona i funkcjonalna. Nie ma na rynku żadnej podstawki, która by tak wyglądała" - głosi jedyna jak dotąd recenzja klienta.

Band

Microsoft Band 2 Charging Stand jest już dostępne do kupienia w Microsof Store. Cena akcesorium wynosi 19,99 dolarów. Warto dodać, że na razie nic nie wskazuje na to, by produkt miał w najbliższym czasie trafić na polski rynek. Podobnie jak sama opaska, tak i dedykowane jej akcesoria można nabyć jedynie od niezależnych sprzedawców lub sprowadzić zza granicy.

Krzysztof Sulikowski
14 grudnia 2015, 19:01
1 497
Odsłony
Krzysztof Sulikowski
14 grudnia 2015, 19:01
1 497
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.