Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Czego brakuje w Windows 10?

Czego brakuje w Windows 10?

Windows 10 z każdym dniem zyskuje na popularności, a liczba instalacji na całym świecie już dawno przekroczyła barierę 100 milionów. Na tej podstawie można wywnioskować, że jest to naprawdę udany system operacyjny, gdyż od jego premiery minęło zaledwie kilka miesięcy. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę, że nie jest tak do końca pięknie jak mogłoby się wydawać. Spora część użytkowników wolała przemilczeć temat Windows 8/8.1, który jednak w porównaniu z młodszym bratem zawierał choćby synchronizację zakładek czy układu kafelków Ekranu Start. Windows 10 zadebiutował wraz z pokaźną liczbą nowych lub odświeżonych rozwiązań, ale czy jest to już system, na który czekali entuzjaści nowinek lub niezadowoleni posiadacze Windows 8/8.1? Czego brakuje w Windows 10? Dowiecie się tego w naszym artykule.

Windows 10

Zapraszamy do lektury artykułu:
Windows 10 potrzebuje modernizacji

Krzysztof Sulikowski
8 grudnia 2015, 19:46
3 990
Odsłony
Krzysztof Sulikowski
8 grudnia 2015, 19:46
3 990
OdsłonyKomentarze

Liczba instalacji przekroczyła 100 milionów nie z przyczyny jakości tego systemu tylko z faktu, że jest on darmowy przez rok. Wielu użytkowników Windows 8 , myślę że wszyscy, zrobiło upgrade a do Windows 10 z nadzieją na poprawę, ale po Windows 7, takie jest moje zdanie, obecna ekipa Microsoftu nie jest w stanie wymyślić nic sensownego. Przyjęcie, że większość używa ekranów dotykowych jest błędne.
lonialomax, 11 grudnia 2015, 19:29
Masz prawo mieć takie zdanie, ale jest ono kompletnie nieprzemyślane. Ot, raczej takie gimbusowe dogryzanie ludziom, którzy wypuścili kolejną wersję systemu i - bagatela - trafił on na >100 mln komputerów w ciągu paru miesięcy (czyli na więcej niż mają wszystkie inne systemy świata razem wzięte). Czy to, że jest darmowy przez rok, to też źle? Taki przyjęli model biznesowy.
Miro, 15 grudnia 2015, 00:16
Używam 10 . Jest niestabilny ponieważ już któryś raz wywala mi Menu Start. Przez okres tygodnia jego brak i potem znowu pojawia się. Z poprzednikami nie było tych problemów. Z utęsknieniem powracam w myślach do funkcjonalności systemu Windows XP. Po co było zmieniać coś co jest dobre? Wystarczyło dostosować go do dzisiejszych potrzeb.
Edward, 23 grudnia 2015, 07:33

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.