Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Windows 10 Enterprise build 1511: obraz ISO d...

Windows 10 Enterprise build 1511: obraz ISO do pobrania z VLSC

Po udostępnieniu listopadowej aktualizacji Windows 10 subskrybentom MSDN i poprzez usługę Windows Update nadszedł czas na klientów biznesowych i organizacje. Kilka dni temu pisaliśmy o najważniejszych nowościach, dostępnych już dla użytkowników edycji Enterprise. Dziś wiadomo już, że obraz November Update trafił także do klientów, otrzymujących aktualizacje w modelu Volume Licensing.

Zwykle upływa kilka tygodni, nim Microsoft udostępnia nowy build klientom licencji wolumenowych. Tym razem było inaczej, jako że Microsoft już zamieścił obrazy ISO aktualizacji Windows 10 Enterprise build 1511 w Volume License Service Center. W ubiegłym tygodniu firma ogłosiła, że listopadowa aktualizacja Windows 10 Enterprise jest już gotowa. Nic więc nie stało na przeszkodzie, by udostępnić jej obraz ISO w repozytorium VLSC.

Windows 10

November Update to pierwsza licząca się aktualizacja funkcjonalna Windows 10 od czasu premiery w lipcu tego roku. To także ukłon w stronę klientów korporacyjnych i organizacyjnych. Funkcje takie jak Windows Update for Business, Windows Store for Business, Mobile Device Management czy Azure Active Directory Join to tylko niektóre z nowości, wnoszące biznesową edycję "Okienek" na jeszcze wyższy poziom. Microsoft pochylił się także nad kwestią bezpieczeństwa w obszarach takich jak wirtualizacja, uwierzytelnianie, ochrona antywirusowa czy sprzęt.

W zeszłym tygodniu Microsoft zapowiedział, że niebawem pojawią się kolejne funkcje ochrony danych. Co dokładnie twórcy systemu mieli na myśli? Przekonamy się o tym już za kilka godzin. Dyrektor generalny Microsoft, Satya Nadella, będzie dziś dyskutować o bezpieczeństwie firmowym w świecie mobile-first, cloud-first. Wystąpienie będzie można oglądać na żywo w formie webcastu na stronie Microsoft Enterprise Security. Start dziś o 8:15 czasu EST (14:15 czasu polskiego).

Krzysztof Sulikowski
17 listopada 2015, 12:49
2 826
Odsłony
Krzysztof Sulikowski
17 listopada 2015, 12:49
2 826
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.