Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Wydano pierwszą aktualizację zbiorczą dla Win...

Wydano pierwszą aktualizację zbiorczą dla Windows 10

Kilka godzin temu w usłudze Windows Update pojawiła się zapowiadana w zeszłym tygodniu pierwsza aktualizacja zbiorcza dla systemu Windows 10. Nie tylko zbiera ona w sobie wszystkie dotychczasowe poprawki, ale też wprowadza szereg dedykowanych poszczególnym funkcjom usprawnień.

W bazie wiedzy Microsoftu pakiet ten oznaczony został numerem KB3081424. Jak czytamy w jego opisie, aktualizacja ta zawiera wiele niezwiązanych z bezpieczeństwem zmian, mających na celu rozszerzenie funkcjonalności systemu Windows 10 poprzez nowe funkcje i usprawnienia.

Co prawda w systemie Windows 10 nie są już podawane rozmiary poszczególnych aktualizacji, jednak według Gabe'a Aula z Microsoft dzisiejsze uaktualnienie zajmuje około 325 MB.

Oczywiście, jeśli zainstalowaliście już poprzednie poprawki, w ramach omawianego tu pakietu zostaną Wam zainstalowane jedynie nowe aktualizacje, a co za tym idzie rzeczywisty rozmiar plików do pobrania może być mniejszy.

Patrząc po komentarzach użytkowników, którzy dokonali już instalacji zbiorczej aktualizacji, nie przysparza ona żadnych nowych problemów, a wiele z dotychczasowych błędów zostało z powodzeniem usuniętych. W przyszłości powinniśmy otrzymywać tego typu poprawki dosyć regularnie, nie tylko pod względem poprawkowym, ale też pod kątem rozszerzenia systemu Windows 10 o nowe funkcje. Największe tego typu aktualizacje, spod znaku Service Release 1 i Redstone, planowane są odpowiednio na sierpień oraz przyszły rok.

Krzysztof Kapustka
6 sierpnia 2015, 09:41
2 481
Odsłony
Krzysztof Kapustka
6 sierpnia 2015, 09:41
2 481
OdsłonyKomentarze

"...Patrząc po komentarzach użytkowników, którzy dokonali już instalacji zbiorczej aktualizacji, nie przysparza ona żadnych nowych problemów..." - no tak bo niekończące się restarty systemu o których piszą uzytkownicy to ŻADEN PROBLEM
cd, 6 sierpnia 2015, 21:42
system aktualizacji powinien zawierać paski postępu pod każdą pozycją + informacje nt. rozmiaru... takie drobne zmiany a tak wiele by wniosły
re, 6 sierpnia 2015, 23:42
"...Patrząc po komentarzach użytkowników, którzy dokonali już instalacji zbiorczej aktualizacji, nie przysparza ona żadnych nowych problemów..." -no bo jak tu mieć problem skoro win 10 na Samsungach z wifi Broadkom ni jak nie idzie zainstalować ,a MS wie o problemie i ani naprawy ani informacji
anonim, 9 sierpnia 2015, 16:59
Poprawił się problem z aktualnym wypełnieniem danych,  który miał już w Windows Advisory Settings lub w Apple Advisory.
DASAS, 23 lipca 2016, 20:01

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.