Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

10 powodów, by zaktualizować system do Window...

10 powodów, by zaktualizować system do Windows 10: Sklep Windows

Dziesiątym, i zarazem ostatnim w ramach znanej już wszystkim serii filmów reklamowych powodem, dla którego powinniśmy bez wahania zaktualizować nasze systemy do Windows 10 jest nowy, ujednolicony Sklep Windows.

Sklep Windows gromadzi w sobie wszystkie darmowe i płatne aplikacje uniwersalne na platformę Windows 10, oferując jednocześnie dostęp do gier, filmów, serialów telewizyjnych oraz muzyki. Pozyskując treści bezpośrednio ze Sklepu mamy pewność, że zakupione tam aplikacje są w pełni zgodne z systemem Windows 10, a co najważniejsze, są w pełni bezpieczne i w żaden sposób nie naruszają naszej prywatności.

W przypadku platformy Windows 8 mieliśmy do dyspozycji dwa osobne sklepy - jeden dla Windows 8, drugi dla Windows Phone 8. Nowy Sklep Windows stanowi połączenie obu swoich poprzedników, co umożliwia nam poszukiwanie konkretnej aplikacji bez względu na urządzenie, na którym będziemy ją wykorzystywać. Po pobraniu dowolnej spośród dziesiątek tysięcy darmowych i płatnych aplikacji uniwersalnych można ją z powodzeniem zainstalować na komputerze, smartfonie czy tablecie, a w trakcie korzystania z niej wygodnie przełączać się między tymi urządzeniami.

Powyższy filmik jest ostatnim materiałem reklamowym Windows 10, mającym za zadanie zachęcić nas do szybkiej aktualizacji do tego systemu obecnych wersji Windows. Jeśli przegapiliście którykolwiek z tej 10-odcinkowej serii powodów, by zaktualizować system do Windows 10, odsyłamy Was do zbierającego je w jedną całość artykułu.

Krzysztof Kapustka
30 lipca 2015, 11:30
2 549
Odsłony
Krzysztof Kapustka
30 lipca 2015, 11:30
2 549
OdsłonyKomentarze

A co z uczestnikami WINDOWS INSIDER ...... JAK I LIEDY OTRZYMAMY RTM???
emilian, 30 lipca 2015, 14:45
@emilian, pobierz narzędzie do aktualizacji systemu: http://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10. Skorzystałem z niego, nie czekając, aż mnie Microsoft powiadomi, że mogę instalować.
Pablo, 30 lipca 2015, 14:56
ok a co z reinstalacją takiego systemu skąd wziąć klucz do niego???
emilian, 30 lipca 2015, 16:52
@emilian: W teorii na tym samym urządzeniu przy następnej czystej instalacji nie będziesz nawet musiał wpisywać klucza (jeśli wyświetli Ci się ekran z kluczem, możesz go pominąć). Przy ponownej aktywacji system będzie wiedział, że ten komputer jest już aktywowany. Windows 10 oferowany w ramach aktualizacji jest systemem w wersji OEM, a tym samym przypisany jest do Twojego komputera. Tak to przynajmniej rozumiem na podstawie dostępnych wypowiedzi w sieci i informacji zewnętrznych. Ale najpierw musisz aktywować system w ramach uaktualnienia, niejako przypisując ten system do swojego komputera.
Krzysiek, 30 lipca 2015, 19:31
W systemie w polu aktywacja mam juz info ze SYSTEM WINDOWS ZOSTAŁ AKTYWOWANY
emilian, 31 lipca 2015, 10:06

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.