Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Wystartowała oficjalna witryna Windows 10 Lau...

Wystartowała oficjalna witryna Windows 10 Launch

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Microsoft udostępni swój nowy system operacyjny użytkownikom Windows 7 i Windows 8 już jutro, umożliwiając im zaktualizowanie ich komputerów PC i tabletów do Windows 10 zupełnie za darmo. Z okazji rozpoczęcia kolejnego rozdziału w historii firmy, Microsoft przygotował dla nas nową witrynę internetową, poświęconą w całości premierze i promocji nowego Windows.

Strona Windows 10 Launch zawiera w sobie garść cennych informacji o nowym systemie, plus kilka dodatkowych elementów, takich jak interaktywna mapa opinii o Windows 10, zrealizowana w oparciu o tweety nadsyłane przez podekscytowanych i wyczekujących go użytkowników z całego świata. Skoro już jesteśmy przy Tweeterze, Microsoft przedstawia i zachęca nas także do czynnego korzystania z hasztagu #UpgrateNewWorld szerzącego nową inicjatywę korporacji o tej samej nazwie, której celem jest przeznaczenie 10 milionów dolarów pomocy dla 10 globalnych i 100 lokalnych organizacji charytatywnych, starających się o poprawę obecnej sytuacji najbardziej potrzebujących ludzi na świecie. O tym, która z globalnych organizacji poza ustaloną już dziewiątką otrzyma tego rodzaju wsparcie, zdecydują sami użytkownicy w stosownym głosowaniu.

Na nowej stronie nie zabrakło też miejsca na znaną Wam już serię materiałów promocyjnych, w ramach której Microsoft przedstawia nam 10 powodów, by zaktualizować system do Windows 10. Prócz tego jest tam również cała masa zdjęć, dokumentów i pozostałych materiałów wideo, szczegółowo przedstawiających możliwości oferowane w ramach nowego systemu operacyjnego Windows. Materiały te dostępne są oczywiście w języku angielskim. Na szczególną uwagę zasługuje tu Szybki przewodnik w formacie Word, który zbiera w sobie najważniejsze informacje o nowych funkcjach systemu Windows 10. Jeśli jednak na bieżąco odwiedzacie nasz portal i czytacie dostępne w nim wpisy i publikacje, dokument ten raczej już niczym nowym Was nie zaskoczy.

Witryna Windows 10 Launch dostępna jest pod adresem blogs.windows.com/launch.

Krzysztof Kapustka
28 lipca 2015, 11:01
2 568
Odsłony
Krzysztof Kapustka
28 lipca 2015, 11:01
2 568
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.