Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Od 20 lipca kampania marketingowa Windows 10 ...

Od 20 lipca kampania marketingowa Windows 10 nabierze tempa

Microsoft wprowadza ostatnie poprawki, przygotowując Windows 10 do wejścia w fazę RTM i przekazania go partnerom OEM. Ogólnoświatowa premiera systemu (dla 190 krajów) zapowiedziana jest na 29 lipca. Choć już od dłuższego czasu napotykamy się na działania marketingowe, związane z Windows 10, zakrojona na szeroką skalę kampania ma dopiero nadejść.

Dokładnie za tydzień, w poniedziałek 20 lipca rozpocznie się pierwsza fala kampanii marketingowej, wycelowanej w rynek USA. Klienci z pozostałych regionów świata zobaczą materiały 9 dni później - w dniu premiery Windows 10. "Począwszy od 20 lipca w USA i 29 lipca globalnie, pierwsza fala reklam TV i w cyfrowych [środkach przekazu] będzie podkreślać sposób, w jaki Windows 10 dostarcza bardziej zorientowanych na człowieka metod działania - powołując do życia funkcjonalności, takie jak Windows Hello i Microsoft Edge. Już nie możemy się doczekać, aż udostępnimy pierwszą reklamę w następnym tygodniu" - pisze Microsoft.

Będzie to pierwsza kampania Windows 10, skierowana bezpośrednio do konsumentów. Dotychczasowe działania, związane z rozwijaniem wersji Insider Preview, kierowane były głównie do deweloperów, producentów OEM, partnerów biznesowych, prasy i testerów wersji beta. Poszczególne aspekty systemu omawiano na konferencjach Windows 10: The next chapter, Ignite 2015 czy Build 2015. W tym tygodniu Microsoft prowadzi konferencję Worldwide Partners Conference w Orlando w stanie Floryda. O najciekawszych doniesieniach będziemy Was informować na bieżąco.

Microsoft chętnie podkreśla, że Windows 10 będzie dostępny za darmo w formie aktualizacji dla systemów Windows 7, Windows 8.1 i Windows Phone 8.1. Cała kampania ma więc na celu nie tyle "sprzedaż" systemu, co nakłonienie użytkowników do dokonywania aktualizacji. Zważywszy na łatwość tego procesu, spodziewamy się, że Windows 10 będzie najszybciej zaadaptowanym systemem w historii Windows.

Krzysztof Sulikowski
13 lipca 2015, 15:39
1 877
Odsłony
Krzysztof Sulikowski
13 lipca 2015, 15:39
1 877
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.