Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Tak będzie wyglądać Windows 10 w wersji pudeł...

Tak będzie wyglądać Windows 10 w wersji pudełkowej

Działania marketingowe Microsoftu i jego partnerów, związane ze zbliżającą się premierą Windows 10, nabierają tempa. Seria poradników, wprowadzających klientów sklepów detalicznych do nowego systemu, wskazówki w formie prezentacji dla partnerów OEM czy wreszcie nowo powstały samouczek od Lenovo (o którym napiszemy więcej już niebawem!) to dopiero początek. Dziś do sieci trafiły grafiki, przedstawiające pudełkowe wydania Windows 10. Jak wyglądają? Zobaczcie poniżej.

Jak zobaczycie na poniższym obrazie, Microsoft przygotował już grafiki na opakowania Windows 10 Pro i Windows 10 Home. Na pierwszym planie zobaczymy sławne już tło ekranu, przygotowane specjalnie z myślą o nowym systemie. Pulpit z otwartym menu Start to zaś znak rozpoznawczy wszystkich systemów Windows. W tym przypadku podkreśla to niejako powrót do klasycznego doświadczenia Windows, które nie przypadło w udziale użytkownikom Windows 8. Różnica między wspomnianymi edycjami to przede wszystkim kolor dominujący. Wersja Pro wpada we fiolet, podczas gdy Home utrzymana jest w typowym dla wizerunku firmy Microsoft ciemnym błękicie.

Windows 10

Większość użytkowników Windows 7 i Windows 8.1 prawdopodobnie skorzysta z opcji darmowej aktualizacji do Windows 10. Nabywcy nowych urządzeń otrzymają z kolei system w formie preinstalowanej. Jeśli jednak zamierzacie samodzielnie zbudować zestaw komputerowy, być może sięgniecie po pudełkową wersję Windows 10. W sieci pojawiły się też pogłoski, jakoby Microsoft planował wydanie systemu na nośniku USB. Nie zostało to oficjalnie potwierdzone przez firmę, niemniej jednak byłaby to dobra wiadomość dla posiadaczy urządzeń, pozbawionych napędu optycznego.

To na razie jedynie dwie wersje pudełek. Jak będą prezentować się kolejne i czy Microsoft wprowadzi do nich kolejne akcenty kolorystyczne? Tego jeszcze nie wiadomo. A Wam, drodzy Czytelnicy, jak podoba się nowa szata graficzna Windows 10?

Krzysztof Sulikowski
11 lipca 2015, 22:21
2 827
Odsłony
Krzysztof Sulikowski
11 lipca 2015, 22:21
2 827
OdsłonyKomentarze

Proponuję jeszcze większą " oszczędność-minimalizm" po co ten kalejdoskop barw wystarczy białe tło i ten napis Windows 10...."tak na poważnie każą nam się zachwycać jaki to ten Windows szybszy-lepszy (?) a wystarczy w Windows 7 pousuwać efekty pulpitu przejść na czyste 2D czyli ikony rodem Win98, powywalać dodatki MC z M$ i założyć darmowe zamienniki i mamy system LuxTorpeda! Inny wygląd i opakowanie to za mało by mówić o nowym systemie, dla mnie to kolejny update do Win 8.1 tyle że tym razem posłuchano częściowo userów (powrót do menu-start) a przy okazji wprowadzono oficjalnie totalną inwigilację użytkownika motywując że to dla jego dobra :-) na koniec taki cytat "wszyscy chcą naszego dobra-nie pozwólmy im zabrać naszego dobra"-Pzdr!
Hector II, 12 lipca 2015, 10:09
Mhmmm fajnie Ci którzy zarejestrowali do darmowej aktualizacji to większości użytkownicy z 8.1 co zaktualizowali poprzedniej 8 . A którzy dalej siedzą przy Windows 7 z komputerami : z rocznika 2010 - w tej grupie należę jest tak bowiem nie odpowiednie sprawy co do kompatybilności -mój komputer nie należy już do nowości stara jak świat platforma jeszcze z Visty i chcę jeszcze poinformować że ta aktualizacja co Microsoft wydał miesiąc czy nawet nie wiem nie pamiętam już ,odinstalowywałem ją- łatkę ponieważ się nie zgadzało co do tych opisanych . Fajnie się zapowiada ale nie uratuję Windows 10 sprzedaży PC a co do popularności jest znikoma sprawa wzrostu popularności Windows 7 ,no pozjada użytkowników 8.1 a większość użytkowników Windows 8.1 będą już mieli w swoich platformach Windows 10 . Czuję że Windows 7 będzie się mocno trzymało na podium jak wysłużony Windows XP albo dłużej -jeszcze się liczą Firmy takie jak Biura ,Małe i duże Firmy w raz Przedsiębiorstwami na czele i instytucje Edukacyjne ,administracje Miejskie czy Banki. W końcu jakieś informacje jak będą wyglądać pudełka z instalacją : Windows 10 Home lepiej wygląda -niebieski kolor opamiętuje ścieżki niezależności. I jeszcze nie koniec aby używać świadomością nowy system polecam wyłączyć :szpiegujące tryby po jego użyciu dbanie o bezpieczeństwo.
Roman , 13 lipca 2015, 22:32

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.