Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Nowe szkolenie MVA wprowadzające do systemu W...

Nowe szkolenie MVA wprowadzające do systemu Windows 10

Na platformie szkoleniowej Microsoft Virtual Academy (MVA) udostępnione zostało nowe, darmowe szkolenie w zakresie systemu Windows 10, zrealizowane przez dobrze wszystkim znanego Mariusza Kędziorę – ewangelistę technicznego Microsoft.

Kurs ten stanowi wprowadzenie do Windows 10 i został przygotowany w oparciu o wersję Technical Preview tego systemu. Prowadzący prezentuje w nim wizję firmy Microsoft w zakresie rozwoju Windows 10, wraz z pewnymi nowościami, które będą miały wpływ na wykorzystujących go użytkowników oraz wdrażające go zespoły IT. Jak czytamy w opisie kursu, uczestnicy dowiedzą się z niego o zmianach w zakresie wdrażania i zarządzania Windows 10, a także zmianach dotyczących bezpieczeństwa i kompatybilności aplikacji webowych przy wykorzystaniu Internet Explorera.

Kurs dedykowany jest przede wszystkim dla osób, które planują w przyszłości wdrożenie systemu Windows 10 w swojej firmie, jednak z pewnością znajdą tu coś dla siebie także osoby prywatne, zainteresowane nadchodzącymi nowościami w rozwiązaniach klienckich Microsoft.

Aby rozpocząć szkolenie, wystarczy kliknąć poniższe łącze.

Czym jest portal MVA?

Microsoft Virtual Academy to portal zbierający szkolenia online dla specjalistów IT z różnej tematyki (wirtualizacja, chmura prywatna, systemy operacyjne Windows, rozwiązania serwerowe, itd.). Szkolenia są całkowicie darmowe i dostępne o dowolnej porze na żądanie. Udostępnianie kursy składają się z kilku modułów, w których kursanci omawiane tematy poznają przy wykorzystaniu ciekawie zrealizowanych materiałów wideo, udostępnionych prezentacji, dokumentów PDF lub zewnętrznych artykułów. W ramach realizacji kursów uczestnicy zdobywają kolejne punkty rankingowe, które oprócz dodania prestiżu i awansowania na kolejne poziomy wiedzy, pozwalają także na wygranie nagród w ogłaszanych cyklicznie konkursach.

Krzysztof Kapustka
29 kwietnia 2015, 13:10
2 231
Odsłony
Krzysztof Kapustka
29 kwietnia 2015, 13:10
2 231
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.