Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Windows 10 for Phones: kompilacja 10052 już d...

Windows 10 for Phones: kompilacja 10052 już dostępna

Mamy dobrą wiadomość dla użytkowników "Mobilnych Okienek": Microsoft wypuścił kolejną wersję poglądową Windows 10, która zawiera zestaw pomniejszych poprawek dla błędów i problemów, które występowały w wydanym przed 12 dniami buildzie 10051.

Build 10052 jest już dostępny do pobrania. Wystarczy sprawdzić dostępność aktualizacji w swoim smartfonie. Jak już zauważyliście, między numeracją builda jest różnica tylko jednej wersji, dlatego nie spodziewajcie się przełomowych nowości, takich jak zapowiedziany na ten miesiąc pakiet Office Universal. W rzeczywistości Microsoft skupił się na poprawkach błędów i stabilności. Użytkownicy builda 10051, doświadczający poważnych usterek, powinni więc jak najszybciej zaktualizować system.

Windows 10

Microsoft opublikował listę zmian:

  • Tryb samolotowy może zostać włączony.
  • Możecie teraz wyłączyć transfer danych.
  • Poprawiliśmy błąd, w którym ustawienia MMS zostawały utracone po upgradzie do builda 9941.
  • Naprawiliśmy usterkę, w której nie mogliście pobrać klawiatur dla dodatkowych języków.
  • Naprawiliśmy usterkę, w której siatka kompozycyjna w aplikacji Aparatu była umiejscowiona niepoprawnie w niektórych urządzeniach, jak choćby w Lumii 1020.

"Otrzymaliśmy od Windows Insiderów zgłoszenia o błędach, występujących w niewielkiej liczbie smartfonów Lumia 520 pod koniec zeszłego tygodnia, w trakcie próby powrotu do Windows Phone 8.1 przy użyciu Windows Phone Reset Tool. Błyskawicznie wstrzymaliśmy dostępność builda dla tych urządzeń do czasu rozwiązania problemu. (...) Wypuściliśmy aktualizację dla Windows Phone Reset Tool, która powinna [pomóc] dotkniętym urządzeniom i umożliwić ich [poprawne] działanie. Więcej informacji znajdziecie tutaj. Jako że problem został rozwiązany, ponownie oferujemy buildy [10051 i 10052] użytkownikom Lumii 520" - dodaje Microsoft.

Krzysztof Sulikowski
22 kwietnia 2015, 13:12
2 167
Odsłony
Krzysztof Sulikowski
22 kwietnia 2015, 13:12
2 167
OdsłonyKomentarze

Lumia 1020 - po zaktualizowaniu do W10Mobile bateria w telefonie wytrzymała 6godzin. telefon był cały czas gorący i bylo widać jak zjada baterie, choć wszystko było wyłaczone. Na dzień dzisiejszy wróciłem do 8.1 U2
dese, 25 kwietnia 2015, 16:54
Windows nie dal sie odblokowac .Wybudzenie przez 2 krotne udezenie w ekran zadko dziala.Tapeta po zainstalowaniu nie pokazuje sie dopiero po wylaczeniu telefonu.Podc\zas uzytkowania i zawieszki aplikacji skanuje karte sd i aplikacje nie chdza.Nie usuwa aplikacji zainstalowanych z rejestru.Mysli i mysli po uruchomieniu przejscia do tapety.Kafelki slabej rozdzielczosci chociaz tapeta hd
tomek, 22 czerwca 2015, 13:28

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.