Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Convergence 2015: Satya Nadella mówi o Office...

Convergence 2015: Satya Nadella mówi o Office Delve

Podczas trwającej właśnie konferencji Microsoft Convergence, CEO firmy, Satya Nadella, zaprezentował narzędzie Office Delve, które współpracuje z usługą Office 365, "wynosząc na powierzchnię istotne treści i spostrzeżenia, dostosowane do konkretnej osoby." Office Delve jest oparty na technologii Office Graph, która śledzi interakcje i powiązania między ludźmi i różnymi rodzajami treści, przewijających się w Office 365.

Poprzez "odblokowanie" kluczowych informacji, przypisanych konkretnym pracownikom, Delve umożliwia zespołom bardziej efektywną pracę, przekazując część obowiązków komputerowi, zdolnemu do samodzielnego poszukiwania informacji i trendów. W skład Delve wchodzi również potężne narzędzie wyszukiwania, które przeprowadzi research klienta, wyszuka informacje o zadaniach i innych elementach projektu - wszystko to wewnątrz usługi Office 365.

Delve

Szczególnie istotny jest interfejs usługi. Delve prezentuje informacje w sposób - jak twierdzą niektórzy - niezwykle czytelny, opierając się na "kartach", wyświetlających te fragmenty informacji, które mogą okazać się przydatne dla konkretnej osoby. Czerpiąc informacje z usług SharePoint, OneDrive, Yammer i Mail, Delve może - według zamierzeń twórców - przyczynić się do efektywniejszego zarządzania czasem w biznesie.

Wydaje się oczywiste, że Microsoft planuje teraz zintegrować wszystkie swoje usługi w obrębie Office 365. Spoiwem wymienionych tu aplikacji ma być właśnie Delve, stanowiący dopełnienie tej układanki. Tymczasem konferencja Microsoft Convergence trwa w najlepsze. Możecie ją oglądać na żywo, korzystając z odtwarzacza, udostępnionego na stronie Microsoft News Center.

Krzysztof Sulikowski
16 marca 2015, 19:07
1 609
Odsłony
Krzysztof Sulikowski
16 marca 2015, 19:07
1 609
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.