Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Czas na kolejny rozdział w Windows 10

Czas na kolejny rozdział w Windows 10

Windows 10 został po raz pierwszy zaprezentowany ponad 2 miesiące temu. Od tego czasu pojawiło się kilka uaktualnień, wycieków i dalszych zapowiedzi... często o niezbyt ścisłym charakterze. Wkrótce ma się to zmienić. Microsoft planuje bowiem otworzyć nowy rozdział w historii swojego najnowszego systemu. O co tu chodzi?

Tego dowiemy się dopiero 21 stycznia. Firma postanowiła zorganizować konferencję, by omówić dalsze plany wobec Windows 10. Dotyczyć one będą m. in. wersji poglądowej dla konsumentów (Consumer Preview). Wśród prelegentów znajdą się takie postacie, jak Satya Nadella, Terry Myerson, Joe Belfiore czy Phil Spencer. Obecność CEO Microsoftu wskazuje jasno, że zapowiada się wydarzenie o niebagatelnym znaczeniu.

Windows 10

Windows 10: The next chapter odbędzie się w rodzinnym Redmond. Całodzienne wydarzenie będzie relacjonowane na żywo w postaci streamingu. Choć sama nazwa konferencji tego nie sugeruje, spodziewamy się też gorących wieści ze świata Windows Phone i Windows RT, które również staną się częścią jednego, zunifikowanego Windows 10. Z kolei obecność Phila Spencera sugeruje, że możemy też poznać plany, związane z przyszłością Xbox One.

Do wydarzenia jeszcze sporo czasu, tym niemniej wpasowuje się ono w planowany cykl wydawniczy Windows 10. Wydarzenie będzie z pewnością dobrą okazją do zaprezentowania konsumenckiej (w odróżnieniu od 'technicznej') wersji poglądowej systemu, która zawierać ma już m. in. Cortanę.

Krzysztof Sulikowski
11 grudnia 2014, 21:32
3 169
Odsłony
Krzysztof Sulikowski
11 grudnia 2014, 21:32
3 169
Odsłony



Komentarze

Już się boję tych wspaniałych wieści..,najczęściej najczęściej związane są one z próbą większego ubezwłasnowolnienia i osiodłania klientów. Nazywa się to w żargonie oficjalnym próbą wyjścia np. oczekiwaniom użytkowników. Np subskrypcja, idealny sposób by uzależnić i kontrolować użytkownika. Oczywiście dla jego "dobra", bo przecież właściciele komputerów to istoty nie mające pojęcia co dla nich dobre, więc trzeba im to wytłumaczyć.
Anna, 28 grudnia 2014, 13:37

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.