Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Windows 10: build 9879 dostępny w plikach .IS...

Windows 10: build 9879 dostępny w plikach .ISO

Udostępniony wczoraj wieczorem build 9879 będzie możliwy do zainstalowania bezpośrednio z pliku obrazu - tak jak pierwsza wersja Windows 10 TechPrev. Poprzedni build był dostępny jedynie w formie aktualizacji poprzez Windows Update. Najnowsza wersja systemu będzie więc możliwa do bezpośredniego pobrania, bez konieczności upgrade'owania z poprzednich kompilacji.

Microsoft wymaga jednak logowania do Konta Microsoft, zanim dane nam będzie pobrać obraz systemu. Jak pisze Gabriel Aul z Microsoftu: "Pobieranie aktualizacji i instalowanie danych z naszego mechanizmu Preview Build jest dla nas super ważny. Dzięki temu wiemy, że dystrybucja, pobieranie i upgrade przebiegają pomyślnie, gdy tylko wypuszczamy Windows 10. Udostępnimy więc pliki ISO równolegle z aktualizacjami kręgu Slow. Oznacza to, że jeśli chcesz być PIERWSZYM i NAJSZYBCIEJ dostać kompilację, powinieneś skorzystać z naszych mechanizmów Preview Builds (automatycznie lub za pomocą opcji Check Now w PC Settings). Jeśli musisz mieć ISO, przyda się nieco cierpliwości. Mam nadzieję, że to dla was uczciwe rozwiązanie."

Windows 10

Jak dodaje Aul, build 9879 będzie ostatnią kompilacją Windows 10 Technical Preview w tym roku. Kolejna aktualizacja systemu jest planowana na początek 2015 r.

Krzysztof Sulikowski
13 listopada 2014, 17:43
3 692
Odsłony
Krzysztof Sulikowski
13 listopada 2014, 17:43
3 692
OdsłonyKomentarze

mam wielkie wątpliwości co do pobierania programów od Microsoft windows dotyczące spakowanych systemów a nie można ich rozpakować jako ISO choć w podtekście pobierania taka forma istnieje. Nawet w tym artykule "chętni na ISO muszą uzbroić się w cierpliwość. W sumie to nie wiem czy jest to reklama programu systemu czy propozycja do zainstalowania i zabawy-pracy. Tak ze banialuki występują w formie psucia humoru i aktualnego systemu na którym się pracuje
Wladek, 18 listopada 2014, 10:34
nie mogezainstalowac 9879
wojtekpc, 9 grudnia 2014, 10:46

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.