Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Office na iPada już ze wsparciem dla miesięcz...

Office na iPada już ze wsparciem dla miesięcznej subskrypcji

Microsoft oddał w ręce użytkowników iPada możliwość subskrybowania usługi Office 365. Pakiet miesięcznych płatności to odpowiedź na prośby użytkowników o większą elastyczność usługi.

Począwszy od dziś, możecie wykupić miesięczną subskrypcję Office 365, która obejmuje Microsoft Word, Excel i PowerPoint na iPada. Możecie wybrać pomiędzy Office 365 Personal i Office 365 Home. Office 365 Personal został zaprojektowany, by służyć osobom, które korzystają z Office na jednym PC, Macu lub tablecie, podczas gdy Office 365 Home jest dla gospodarstw domowych, posiadających do pięciu PC-tów lub Maców plus pięć tabletów." - czytamy na blogu Office. Wykupienie subskrypcji wiąże się z powiększeniem przestrzeni dyskowej w OneDrive (z 15 GB do 1 TB na osobę) oraz odblokowaniem szeregu funkcji: tworzeniem i edytowaniem dokumentów na iPadzie, instalacją komponentów Office na komputerach PC lub Mac, wsparciem dla dodatkowych tabletów czy pakietem 60 darmowych minut na rozmowy telefoniczne przez Skype.

Office 365

Nowe opcje subskrypcji wewnątrz aplikacji to oferta przede wszystkim dla tych, którzy preferują elastyczność comiesięcznych płatności. "Istniejący klienci, którzy zamówili Office 365 Home na jeden rok, pozostaną przy tej samej subskrypcji. Jeżeli wykupisz subskrypcję miesięczną na swoim iPadzie, możesz zmienić ją na roczną z poziomu iPada, iTunes, PC lub Mac." - dodaje Microsoft. Zasubskrybowanie Office 365 Personal aktywuje aplikacje Office dla iPada i pozwala zainstalować pakiet Office na PC lub Macu.

Pakiet aplikacji Word, Excel i PowerPoint na iPada pobierzemy bezpłatnie z App Store. Możliwe jest także skorzystanie z 30-dniowej, bezpłatnej licencji testowej. Więcej o usłudze Office 365 także w sklepie CentrumXP.pl.

Krzysztof Sulikowski
3 września 2014, 12:26
1 433
Odsłony
Krzysztof Sulikowski
3 września 2014, 12:26
1 433
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.