UWAGA! Promocja dla firm - MICROSOFT OFFICE 365  na 12 miesiecy ZA DARMO! Tylko na CentrumXP.pl!
Wielka promocja Office 365 na CentrumXP.pl!
Do góry Skomentuj

Windows dla telefonów

Windows dla telefonów

W ciągu najbliższych tygodni Microsoft wprowadzi na rynek oprogramowanie Smartphone, przeznaczone dla telefonów komórkowych. Smartphone, znany do tej pory jedynie pod kodową nazwą Stinger, zbudowany został w oparciu o system Windows.

Rychła premiera oprogramowania nie oznacza jednak, że klienci będą mogli w najbliższym czasie zapoznać się z jego możliwościami - telefony wyposażone w Smartphone nie powinny trafić na rynek wcześniej niż na początku przyszłego roku.

Wiadomo już, że produkcją takich urządzeń zajmą się m.in. firmy Compal oraz Sendo Holdings (która zaprezentowała już prototyp telefonu wyposażonego w nowe oprogramowanie).

Redakcja: Opublikowano: 12 lipca 2002 Odsłon: 947 Kategoria: Mobilne technologie

Komentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.

Autor:

Komentarz:

Dodaj komentarz